[Eerste] [Vorige] [Kies Team] [Volgende] [Laatste]
Wedstrijdprogramma / uitslagen van team Spirit XR 7 , Mix 3e klasse
3-okt-2021, 't-Vijfeiken, Heesch; Wedstrijdleiding: Hisola
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BUitslag
12:003 M3RDX3A HISpirit XR 6-Spirit XR 7 -
14:201 M3RDX3A IFSpirit XR 7-Ovoco XR 3 -
17-okt-2021, De Eeght, Schaijk; Wedstrijdleiding: P.Peters
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:003SpelenM3RDX3A DIMinerva XR 1-Spirit XR 7P.Peters XR 1
11:103FluitenM2RDX2A-EGP.Peters XR 1-Servo XR 2Spirit XR 7
28-nov-2021, Dillenburcht, Drunen; Wedstrijdleiding: Minerva
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:004FluitenM2RDX2A-DHSpirit XR 3-Spirit XR 4Spirit XR 7
11:104SpelenM3RDX3A IBSpirit XR 7-Hisola XR 1Spirit XR 4
13:303SpelenM3RDX3A GIP.Peters XR 2-Spirit XR 7Spirit XR 3
19-dec-2021, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:302SpelenM3RDX3A IDSpirit XR 7-Minerva XR 1Ovoco XR 3
11:402FluitenM3RDX3A AFEffe Serieus XR 3-Ovoco XR 3Spirit XR 7
12:502SpelenM3RDX3A BIHisola XR 1-Spirit XR 7Effe Serieus XR 3
16-jan-2022, Hazelaar, Rosmalen; Wedstrijdleiding: Spirit
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:002FluitenM2RDX2A-HJSpirit XR 4-Tornado XR 1Spirit XR 7
10:003FluitenM2RDX2A-GIServo XR 2-Spirit XR 5Spirit XR 7
11:103SpelenM3RDX3A IHSpirit XR 7-Spirit XR 6Servo XR 2
13:302SpelenM3RDX3A EIMinerva XR 2-Spirit XR 7Spirit XR 5
20-feb-2022, Hazelaar, Rosmalen; Wedstrijdleiding: Spirit
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
12:201FluitenM2Mx2POPlayOff Mx2-PlayOff Mx2Spirit XR 7
13:303SpelenM3RDX3A IESpirit XR 7-Minerva XR 2PlayOff Mx2
13-mrt-2022, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:304SpelenM3RDX3A IGSpirit XR 7-P.Peters XR 2Ovoco XR 3
11:404FluitenM3RDX3A FEOvoco XR 3-Minerva XR 2Spirit XR 7
12:504SpelenM3RDX3A IASpirit XR 7-Effe Serieus XR 3Minerva XR 2
3-apr-2022, De Eeght, Schaijk; Wedstrijdleiding: P.Peters
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
13:001SpelenM3RDX3A AIEffe Serieus XR 3-Spirit XR 7PlayOff Mx2
15:203SpelenM3RDX3A FIOvoco XR 3-Spirit XR 7PlayOff Mx2

Iedere wedstrijd bestaat uit 3 sets volgens ralley-point systeem,
iedere set tenminste 25 punten en tenminste 2 punten verschil
P/D- en beslissingswedstrijden: 10 april 2022 in Schaijk.
Uitslagen doorgeven via het digitaal wedstrijdformulier (DWF) of via volleybal.nl.
Zie aldaar ook voor de stand.
Laatste update: 05 October 2021

Voor het beste resultaat bij afdrukken is het aan te raden
gebruik te maken van de PDF-file met team-overzichten.
Open/download PDF-file met Team-overzichten -file met Team-overzichten