[Eerste] [Vorige] [Kies Team] [Volgende] [Laatste]
Wedstrijdprogramma / uitslagen van team Spirit XR 6 , Mix 3e klasse
3-okt-2021, 't-Vijfeiken, Heesch; Wedstrijdleiding: Hisola
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BUitslag
12:003 M3RDX3A HISpirit XR 6-Spirit XR 7 -
14:203 M3RDX3A GHP.Peters XR 2-Spirit XR 6 -
17-okt-2021, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:303FluitenM2RDX2A-ACOvoco XR 2-Effe Serieus XR 2Spirit XR 6
11:403SpelenM3RDX3A BHHisola XR 1-Spirit XR 6Effe Serieus XR 2
14:004SpelenM3RDX3A HESpirit XR 6-Minerva XR 2Ovoco XR 2
7-nov-2021, de Overbeek, Nistelrode; Wedstrijdleiding: Tornado
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:003FluitenM3RDX3A BDHisola XR 1-Minerva XR 1Spirit XR 6
11:103SpelenM3RDX3A FHOvoco XR 3-Spirit XR 6Minerva XR 1
13:303SpelenM3RDX3A HBSpirit XR 6-Hisola XR 1Ovoco XR 3
28-nov-2021, Dillenburcht, Drunen; Wedstrijdleiding: Minerva
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:101SpelenM3RDX3A AHEffe Serieus XR 3-Spirit XR 6Spirit XR 5
12:201FluitenM2RDX2A-IBSpirit XR 5-Livoc XR 1Spirit XR 6
13:301SpelenM3RDX3A HFSpirit XR 6-Ovoco XR 3Livoc XR 1
19-dec-2021, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
12:501FluitenM3RDX3A EDMinerva XR 2-Minerva XR 1Spirit XR 6
14:001SpelenM3RDX3A HASpirit XR 6-Effe Serieus XR 3Minerva XR 1
16-jan-2022, Hazelaar, Rosmalen; Wedstrijdleiding: Spirit
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:103SpelenM3RDX3A IHSpirit XR 7-Spirit XR 6Servo XR 2
12:203FluitenM2RDX2A-JGTornado XR 1-Servo XR 2Spirit XR 6
20-feb-2022, 't-Vijfeiken, Heesch; Wedstrijdleiding: Hisola
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:003FluitenM2Mx2POPlayOff Mx2-PlayOff Mx2Spirit XR 6
11:103SpelenM3RDX3A HDSpirit XR 6-Minerva XR 1PlayOff Mx2
13:301SpelenM3RDX3A HGSpirit XR 6-P.Peters XR 2PlayOff Mx2
3-apr-2022, Hazelaar, Rosmalen; Wedstrijdleiding: Spirit
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:003SpelenM3RDX3A EHMinerva XR 2-Spirit XR 6PlayOff Mx2
12:201SpelenM3RDX3A DHMinerva XR 1-Spirit XR 6PlayOff Mx2
13:301FluitenM2Mx2POPlayOff Mx2-PlayOff Mx2Spirit XR 6

Iedere wedstrijd bestaat uit 3 sets volgens ralley-point systeem,
iedere set tenminste 25 punten en tenminste 2 punten verschil
P/D- en beslissingswedstrijden: 10 april 2022 in Schaijk.
Uitslagen doorgeven via het digitaal wedstrijdformulier (DWF) of via volleybal.nl.
Zie aldaar ook voor de stand.
Laatste update: 05 October 2021

Voor het beste resultaat bij afdrukken is het aan te raden
gebruik te maken van de PDF-file met team-overzichten.
Open/download PDF-file met Team-overzichten -file met Team-overzichten