[Eerste] [Vorige] [Kies Team] [Volgende] [Laatste]
Wedstrijdprogramma / uitslagen van team Spirit XR 4 , Mix 2e klasse
17-okt-2021, De Eeght, Schaijk; Wedstrijdleiding: P.Peters
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:101SpelenM2RDX2A-FHSmash '83 XR 1-Spirit XR 4P.Peters XR 2
12:201FluitenM3RDX3A GDP.Peters XR 2-Minerva XR 1Spirit XR 4
13:301SpelenM2RDX2A-HESpirit XR 4-P.Peters XR 1Minerva XR 1
28-nov-2021, Dillenburcht, Drunen; Wedstrijdleiding: Minerva
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:004SpelenM2RDX2A-DHSpirit XR 3-Spirit XR 4Spirit XR 7
11:104FluitenM3RDX3A IBSpirit XR 7-Hisola XR 1Spirit XR 4
12:204SpelenM2RDX2A-HCSpirit XR 4-Effe Serieus XR 2Hisola XR 1
19-dec-2021, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:303SpelenM2RDX2A-BHLivoc XR 1-Spirit XR 4P.Peters XR 1
12:504SpelenM2RDX2A-HASpirit XR 4-Ovoco XR 2Tornado XR 1
14:004FluitenM2RDX2A-JETornado XR 1-P.Peters XR 1Spirit XR 4
16-jan-2022, Hazelaar, Rosmalen; Wedstrijdleiding: Spirit
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:002SpelenM2RDX2A-HJSpirit XR 4-Tornado XR 1Spirit XR 7
12:202SpelenM2RDX2A-IHSpirit XR 5-Spirit XR 4Minerva XR 2
13-feb-2022, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:403SpelenM2RDX2A-GHServo XR 2-Spirit XR 4Smash '83 XR 1
12:503FluitenM2RDX2A-EFP.Peters XR 1-Smash '83 XR 1Spirit XR 4
 Play-off wedstrijden: 20-feb, 13-mrt en 3-apr-2022

Iedere wedstrijd bestaat uit 3 sets volgens ralley-point systeem,
iedere set tenminste 25 punten en tenminste 2 punten verschil
P/D- en beslissingswedstrijden: 10 april 2022 in Schaijk.
Uitslagen doorgeven via het digitaal wedstrijdformulier (DWF) of via volleybal.nl.
Zie aldaar ook voor de stand.
Laatste update: 05 October 2021

Voor het beste resultaat bij afdrukken is het aan te raden
gebruik te maken van de PDF-file met team-overzichten.
Open/download PDF-file met Team-overzichten -file met Team-overzichten