[Eerste] [Vorige] [Kies Team] [Volgende] [Laatste]
Wedstrijdprogramma / uitslagen van team P.Peters XR 2 , Mix 3e klasse
3-okt-2021, 't-Vijfeiken, Heesch; Wedstrijdleiding: Hisola
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BUitslag
12:001 M3RDX3A FGOvoco XR 3-P.Peters XR 2 -
14:203 M3RDX3A GHP.Peters XR 2-Spirit XR 6 -
17-okt-2021, De Eeght, Schaijk; Wedstrijdleiding: P.Peters
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:101FluitenM2RDX2A-FHSmash '83 XR 1-Spirit XR 4P.Peters XR 2
12:201SpelenM3RDX3A GDP.Peters XR 2-Minerva XR 1Spirit XR 4
13:303FluitenM2RDX2A-GFServo XR 2-Smash '83 XR 1P.Peters XR 2
7-nov-2021, 't-Vijfeiken, Heesch; Wedstrijdleiding: Smash '70
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
12:103SpelenM3RDX3A EGMinerva XR 2-P.Peters XR 2Effe Serieus XR 3
13:203FluitenM3RDX3A AEEffe Serieus XR 3-Minerva XR 2P.Peters XR 2
28-nov-2021, Dillenburcht, Drunen; Wedstrijdleiding: Minerva
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:103SpelenM3RDX3A GEP.Peters XR 2-Minerva XR 2Servo XR 2
12:203FluitenM2RDX2A-GDServo XR 2-Spirit XR 3P.Peters XR 2
13:303SpelenM3RDX3A GIP.Peters XR 2-Spirit XR 7Spirit XR 3
16-jan-2022, De Eeght, Schaijk; Wedstrijdleiding: P.Peters
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
13:002FluitenM2RDX2A-DFSpirit XR 3-Smash '83 XR 1P.Peters XR 2
14:102SpelenM3RDX3A AGEffe Serieus XR 3-P.Peters XR 2Smash '83 XR 1
16:303SpelenM3RDX3A GBP.Peters XR 2-Hisola XR 1Spirit XR 3
20-feb-2022, 't-Vijfeiken, Heesch; Wedstrijdleiding: Hisola
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:101SpelenM3RDX3A BGHisola XR 1-P.Peters XR 2PlayOff Mx2
12:201FluitenM2Mx2POPlayOff Mx2-PlayOff Mx2P.Peters XR 2
13:301SpelenM3RDX3A HGSpirit XR 6-P.Peters XR 2PlayOff Mx2
13-mrt-2022, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:304SpelenM3RDX3A IGSpirit XR 7-P.Peters XR 2Ovoco XR 3
12:503SpelenM3RDX3A DGMinerva XR 1-P.Peters XR 2Hisola XR 1
3-apr-2022, De Eeght, Schaijk; Wedstrijdleiding: P.Peters
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
13:003SpelenM3RDX3A GFP.Peters XR 2-Ovoco XR 3PlayOff Mx2
15:201SpelenM3RDX3A GAP.Peters XR 2-Effe Serieus XR 3PlayOff Mx2
16:301FluitenM2Mx2POPlayOff Mx2-PlayOff Mx2P.Peters XR 2

Iedere wedstrijd bestaat uit 3 sets volgens ralley-point systeem,
iedere set tenminste 25 punten en tenminste 2 punten verschil
P/D- en beslissingswedstrijden: 10 april 2022 in Schaijk.
Uitslagen doorgeven via het digitaal wedstrijdformulier (DWF) of via volleybal.nl.
Zie aldaar ook voor de stand.
Laatste update: 05 October 2021

Voor het beste resultaat bij afdrukken is het aan te raden
gebruik te maken van de PDF-file met team-overzichten.
Open/download PDF-file met Team-overzichten -file met Team-overzichten