[Eerste] [Vorige] [Kies Team] [Volgende] [Laatste]
Wedstrijdprogramma / uitslagen van team P.Peters XR 1 , Mix 2e klasse
17-okt-2021, De Eeght, Schaijk; Wedstrijdleiding: P.Peters
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:003FluitenM3RDX3A DIMinerva XR 1-Spirit XR 7P.Peters XR 1
11:103SpelenM2RDX2A-EGP.Peters XR 1-Servo XR 2Spirit XR 7
13:301SpelenM2RDX2A-HESpirit XR 4-P.Peters XR 1Minerva XR 1
7-nov-2021, de Overbeek, Nistelrode; Wedstrijdleiding: Tornado
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:001SpelenM2RDX2A-AEOvoco XR 2-P.Peters XR 1Spirit XR 5
12:202SpelenM2RDX2A-EBP.Peters XR 1-Livoc XR 1Spirit XR 3
13:302FluitenM2RDX2A-IDSpirit XR 5-Spirit XR 3P.Peters XR 1
19-dec-2021, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:303FluitenM2RDX2A-BHLivoc XR 1-Spirit XR 4P.Peters XR 1
11:403SpelenM2RDX2A-EIP.Peters XR 1-Spirit XR 5Livoc XR 1
14:004SpelenM2RDX2A-JETornado XR 1-P.Peters XR 1Spirit XR 4
16-jan-2022, De Eeght, Schaijk; Wedstrijdleiding: P.Peters
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
13:003SpelenM2RDX2A-CEEffe Serieus XR 2-P.Peters XR 1Ovoco XR 3
14:103FluitenM3RDX3A BFHisola XR 1-Ovoco XR 3P.Peters XR 1
15:203SpelenM2RDX2A-EDP.Peters XR 1-Spirit XR 3Hisola XR 1
13-feb-2022, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
12:503SpelenM2RDX2A-EFP.Peters XR 1-Smash '83 XR 1Spirit XR 4
 Play-off wedstrijden: 20-feb, 13-mrt en 3-apr-2022

Iedere wedstrijd bestaat uit 3 sets volgens ralley-point systeem,
iedere set tenminste 25 punten en tenminste 2 punten verschil
P/D- en beslissingswedstrijden: 10 april 2022 in Schaijk.
Uitslagen doorgeven via het digitaal wedstrijdformulier (DWF) of via volleybal.nl.
Zie aldaar ook voor de stand.
Laatste update: 05 October 2021

Voor het beste resultaat bij afdrukken is het aan te raden
gebruik te maken van de PDF-file met team-overzichten.
Open/download PDF-file met Team-overzichten -file met Team-overzichten