[Eerste] [Vorige] [Kies Team] [Volgende] [Laatste]
Wedstrijdprogramma / uitslagen van team Ovoco XR 3 , Mix 3e klasse
3-okt-2021, 't-Vijfeiken, Heesch; Wedstrijdleiding: Hisola
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BUitslag
12:001 M3RDX3A FGOvoco XR 3-P.Peters XR 2 -
14:201 M3RDX3A IFSpirit XR 7-Ovoco XR 3 -
17-okt-2021, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:304FluitenM2RDX2A-BDLivoc XR 1-Spirit XR 3Ovoco XR 3
11:404SpelenM3RDX3A EFMinerva XR 2-Ovoco XR 3Spirit XR 3
14:003SpelenM3RDX3A FBOvoco XR 3-Hisola XR 1Livoc XR 1
7-nov-2021, de Overbeek, Nistelrode; Wedstrijdleiding: Tornado
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:103SpelenM3RDX3A FHOvoco XR 3-Spirit XR 6Minerva XR 1
12:203SpelenM3RDX3A DFMinerva XR 1-Ovoco XR 3Hisola XR 1
13:303FluitenM3RDX3A HBSpirit XR 6-Hisola XR 1Ovoco XR 3
28-nov-2021, Dillenburcht, Drunen; Wedstrijdleiding: Minerva
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:002FluitenM2RDX2A-BJLivoc XR 1-Tornado XR 1Ovoco XR 3
11:102SpelenM3RDX3A FDOvoco XR 3-Minerva XR 1Tornado XR 1
13:301SpelenM3RDX3A HFSpirit XR 6-Ovoco XR 3Livoc XR 1
19-dec-2021, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:301FluitenM3RDX3A BEHisola XR 1-Minerva XR 2Ovoco XR 3
10:302FluitenM3RDX3A IDSpirit XR 7-Minerva XR 1Ovoco XR 3
11:402SpelenM3RDX3A AFEffe Serieus XR 3-Ovoco XR 3Spirit XR 7
16-jan-2022, De Eeght, Schaijk; Wedstrijdleiding: P.Peters
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
13:003FluitenM2RDX2A-CEEffe Serieus XR 2-P.Peters XR 1Ovoco XR 3
14:103SpelenM3RDX3A BFHisola XR 1-Ovoco XR 3P.Peters XR 1
16:302SpelenM3RDX3A FAOvoco XR 3-Effe Serieus XR 3Effe Serieus XR 2
13-mrt-2022, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:303FluitenM3RDX3A ADEffe Serieus XR 3-Minerva XR 1Ovoco XR 3
10:304FluitenM3RDX3A IGSpirit XR 7-P.Peters XR 2Ovoco XR 3
11:404SpelenM3RDX3A FEOvoco XR 3-Minerva XR 2Spirit XR 7
3-apr-2022, De Eeght, Schaijk; Wedstrijdleiding: P.Peters
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
13:003SpelenM3RDX3A GFP.Peters XR 2-Ovoco XR 3PlayOff Mx2
14:103FluitenM2Mx2POPlayOff Mx2-PlayOff Mx2Ovoco XR 3
15:203SpelenM3RDX3A FIOvoco XR 3-Spirit XR 7PlayOff Mx2

Iedere wedstrijd bestaat uit 3 sets volgens ralley-point systeem,
iedere set tenminste 25 punten en tenminste 2 punten verschil
P/D- en beslissingswedstrijden: 10 april 2022 in Schaijk.
Uitslagen doorgeven via het digitaal wedstrijdformulier (DWF) of via volleybal.nl.
Zie aldaar ook voor de stand.
Laatste update: 05 October 2021

Voor het beste resultaat bij afdrukken is het aan te raden
gebruik te maken van de PDF-file met team-overzichten.
Open/download PDF-file met Team-overzichten -file met Team-overzichten