[Eerste] [Vorige] [Kies Team] [Volgende] [Laatste]
Wedstrijdprogramma / uitslagen van team Minerva XR 2 , Mix 3e klasse
17-okt-2021, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:404SpelenM3RDX3A EFMinerva XR 2-Ovoco XR 3Spirit XR 3
12:504FluitenM2RDX2A-DASpirit XR 3-Ovoco XR 2Minerva XR 2
14:004SpelenM3RDX3A HESpirit XR 6-Minerva XR 2Ovoco XR 2
7-nov-2021, 't-Vijfeiken, Heesch; Wedstrijdleiding: Smash '70
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
12:103SpelenM3RDX3A EGMinerva XR 2-P.Peters XR 2Effe Serieus XR 3
13:203SpelenM3RDX3A AEEffe Serieus XR 3-Minerva XR 2P.Peters XR 2
28-nov-2021, Dillenburcht, Drunen; Wedstrijdleiding: Minerva
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:003FluitenM2RDX2A-CGEffe Serieus XR 2-Servo XR 2Minerva XR 2
11:103SpelenM3RDX3A GEP.Peters XR 2-Minerva XR 2Servo XR 2
13:302SpelenM3RDX3A DEMinerva XR 1-Minerva XR 2Ovoco XR 2
19-dec-2021, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:301SpelenM3RDX3A BEHisola XR 1-Minerva XR 2Ovoco XR 3
12:501SpelenM3RDX3A EDMinerva XR 2-Minerva XR 1Spirit XR 6
16-jan-2022, Hazelaar, Rosmalen; Wedstrijdleiding: Spirit
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
12:202FluitenM2RDX2A-IHSpirit XR 5-Spirit XR 4Minerva XR 2
13:302SpelenM3RDX3A EIMinerva XR 2-Spirit XR 7Spirit XR 5
20-feb-2022, Hazelaar, Rosmalen; Wedstrijdleiding: Spirit
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:103SpelenM3RDX3A EAMinerva XR 2-Effe Serieus XR 3PlayOff Mx2
12:203FluitenM2Mx2POPlayOff Mx2-PlayOff Mx2Minerva XR 2
13:303SpelenM3RDX3A IESpirit XR 7-Minerva XR 2PlayOff Mx2
13-mrt-2022, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:404SpelenM3RDX3A FEOvoco XR 3-Minerva XR 2Spirit XR 7
12:504FluitenM3RDX3A IASpirit XR 7-Effe Serieus XR 3Minerva XR 2
14:004SpelenM3RDX3A EBMinerva XR 2-Hisola XR 1Effe Serieus XR 3
3-apr-2022, Hazelaar, Rosmalen; Wedstrijdleiding: Spirit
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:003SpelenM3RDX3A EHMinerva XR 2-Spirit XR 6PlayOff Mx2
11:103FluitenM2Mx2POPlayOff Mx2-PlayOff Mx2Minerva XR 2

Iedere wedstrijd bestaat uit 3 sets volgens ralley-point systeem,
iedere set tenminste 25 punten en tenminste 2 punten verschil
P/D- en beslissingswedstrijden: 10 april 2022 in Schaijk.
Uitslagen doorgeven via het digitaal wedstrijdformulier (DWF) of via volleybal.nl.
Zie aldaar ook voor de stand.
Laatste update: 05 October 2021

Voor het beste resultaat bij afdrukken is het aan te raden
gebruik te maken van de PDF-file met team-overzichten.
Open/download PDF-file met Team-overzichten -file met Team-overzichten