[Eerste] [Vorige] [Kies Team] [Volgende] [Laatste]
Wedstrijdprogramma / uitslagen van team Minerva XR 1 , Mix 3e klasse
3-okt-2021, 't-Vijfeiken, Heesch; Wedstrijdleiding: Hisola
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BUitslag
15:301 M3RDX3A DAMinerva XR 1-Effe Serieus XR 3 -
17-okt-2021, De Eeght, Schaijk; Wedstrijdleiding: P.Peters
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:003SpelenM3RDX3A DIMinerva XR 1-Spirit XR 7P.Peters XR 1
12:201SpelenM3RDX3A GDP.Peters XR 2-Minerva XR 1Spirit XR 4
13:301FluitenM2RDX2A-HESpirit XR 4-P.Peters XR 1Minerva XR 1
7-nov-2021, de Overbeek, Nistelrode; Wedstrijdleiding: Tornado
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:003SpelenM3RDX3A BDHisola XR 1-Minerva XR 1Spirit XR 6
11:103FluitenM3RDX3A FHOvoco XR 3-Spirit XR 6Minerva XR 1
12:203SpelenM3RDX3A DFMinerva XR 1-Ovoco XR 3Hisola XR 1
28-nov-2021, Dillenburcht, Drunen; Wedstrijdleiding: Minerva
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:102SpelenM3RDX3A FDOvoco XR 3-Minerva XR 1Tornado XR 1
12:202FluitenM2RDX2A-JATornado XR 1-Ovoco XR 2Minerva XR 1
13:302SpelenM3RDX3A DEMinerva XR 1-Minerva XR 2Ovoco XR 2
19-dec-2021, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:302SpelenM3RDX3A IDSpirit XR 7-Minerva XR 1Ovoco XR 3
12:501SpelenM3RDX3A EDMinerva XR 2-Minerva XR 1Spirit XR 6
14:001FluitenM3RDX3A HASpirit XR 6-Effe Serieus XR 3Minerva XR 1
20-feb-2022, 't-Vijfeiken, Heesch; Wedstrijdleiding: Hisola
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:103SpelenM3RDX3A HDSpirit XR 6-Minerva XR 1PlayOff Mx2
12:203FluitenM2Mx2POPlayOff Mx2-PlayOff Mx2Minerva XR 1
13:303SpelenM3RDX3A DBMinerva XR 1-Hisola XR 1PlayOff Mx2
13-mrt-2022, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:303SpelenM3RDX3A ADEffe Serieus XR 3-Minerva XR 1Ovoco XR 3
12:503SpelenM3RDX3A DGMinerva XR 1-P.Peters XR 2Hisola XR 1
3-apr-2022, Hazelaar, Rosmalen; Wedstrijdleiding: Spirit
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:101FluitenM2Mx2POPlayOff Mx2-PlayOff Mx2Minerva XR 1
12:201SpelenM3RDX3A DHMinerva XR 1-Spirit XR 6PlayOff Mx2

Iedere wedstrijd bestaat uit 3 sets volgens ralley-point systeem,
iedere set tenminste 25 punten en tenminste 2 punten verschil
P/D- en beslissingswedstrijden: 10 april 2022 in Schaijk.
Uitslagen doorgeven via het digitaal wedstrijdformulier (DWF) of via volleybal.nl.
Zie aldaar ook voor de stand.
Laatste update: 05 October 2021

Voor het beste resultaat bij afdrukken is het aan te raden
gebruik te maken van de PDF-file met team-overzichten.
Open/download PDF-file met Team-overzichten -file met Team-overzichten