[Eerste] [Vorige] [Kies Team] [Volgende] [Laatste]
Wedstrijdprogramma / uitslagen van team Hisola XR 1 , Mix 3e klasse
3-okt-2021, 't-Vijfeiken, Heesch; Wedstrijdleiding: Hisola
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BUitslag
13:103 M3RDX3A ABEffe Serieus XR 3-Hisola XR 1 -
17-okt-2021, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:403SpelenM3RDX3A BHHisola XR 1-Spirit XR 6Effe Serieus XR 2
12:503FluitenM2RDX2A-CBEffe Serieus XR 2-Livoc XR 1Hisola XR 1
14:003SpelenM3RDX3A FBOvoco XR 3-Hisola XR 1Livoc XR 1
7-nov-2021, de Overbeek, Nistelrode; Wedstrijdleiding: Tornado
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:003SpelenM3RDX3A BDHisola XR 1-Minerva XR 1Spirit XR 6
12:203FluitenM3RDX3A DFMinerva XR 1-Ovoco XR 3Hisola XR 1
13:303SpelenM3RDX3A HBSpirit XR 6-Hisola XR 1Ovoco XR 3
28-nov-2021, Dillenburcht, Drunen; Wedstrijdleiding: Minerva
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:104SpelenM3RDX3A IBSpirit XR 7-Hisola XR 1Spirit XR 4
12:204FluitenM2RDX2A-HCSpirit XR 4-Effe Serieus XR 2Hisola XR 1
13:304SpelenM3RDX3A BAHisola XR 1-Effe Serieus XR 3Effe Serieus XR 2
19-dec-2021, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:301SpelenM3RDX3A BEHisola XR 1-Minerva XR 2Ovoco XR 3
12:502SpelenM3RDX3A BIHisola XR 1-Spirit XR 7Effe Serieus XR 3
16-jan-2022, De Eeght, Schaijk; Wedstrijdleiding: P.Peters
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
14:103SpelenM3RDX3A BFHisola XR 1-Ovoco XR 3P.Peters XR 1
15:203FluitenM2RDX2A-EDP.Peters XR 1-Spirit XR 3Hisola XR 1
16:303SpelenM3RDX3A GBP.Peters XR 2-Hisola XR 1Spirit XR 3
20-feb-2022, 't-Vijfeiken, Heesch; Wedstrijdleiding: Hisola
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:001FluitenM2Mx2POPlayOff Mx2-PlayOff Mx2Hisola XR 1
11:101SpelenM3RDX3A BGHisola XR 1-P.Peters XR 2PlayOff Mx2
13:303SpelenM3RDX3A DBMinerva XR 1-Hisola XR 1PlayOff Mx2
13-mrt-2022, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
12:503FluitenM3RDX3A DGMinerva XR 1-P.Peters XR 2Hisola XR 1
14:004SpelenM3RDX3A EBMinerva XR 2-Hisola XR 1Effe Serieus XR 3

Iedere wedstrijd bestaat uit 3 sets volgens ralley-point systeem,
iedere set tenminste 25 punten en tenminste 2 punten verschil
P/D- en beslissingswedstrijden: 10 april 2022 in Schaijk.
Uitslagen doorgeven via het digitaal wedstrijdformulier (DWF) of via volleybal.nl.
Zie aldaar ook voor de stand.
Laatste update: 05 October 2021

Voor het beste resultaat bij afdrukken is het aan te raden
gebruik te maken van de PDF-file met team-overzichten.
Open/download PDF-file met Team-overzichten -file met Team-overzichten