[Eerste] [Vorige] [Kies Team] [Volgende] [Laatste]
Wedstrijdprogramma / uitslagen van team Effe Serieus XR 3 , Mix 3e klasse
3-okt-2021, 't-Vijfeiken, Heesch; Wedstrijdleiding: Hisola
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BUitslag
13:103 M3RDX3A ABEffe Serieus XR 3-Hisola XR 1 -
15:301 M3RDX3A DAMinerva XR 1-Effe Serieus XR 3 -
7-nov-2021, 't-Vijfeiken, Heesch; Wedstrijdleiding: Smash '70
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
12:103FluitenM3RDX3A EGMinerva XR 2-P.Peters XR 2Effe Serieus XR 3
13:203SpelenM3RDX3A AEEffe Serieus XR 3-Minerva XR 2P.Peters XR 2
28-nov-2021, Dillenburcht, Drunen; Wedstrijdleiding: Minerva
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:001FluitenM2RDX2A-AIOvoco XR 2-Spirit XR 5Effe Serieus XR 3
11:101SpelenM3RDX3A AHEffe Serieus XR 3-Spirit XR 6Spirit XR 5
13:304SpelenM3RDX3A BAHisola XR 1-Effe Serieus XR 3Effe Serieus XR 2
19-dec-2021, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
11:402SpelenM3RDX3A AFEffe Serieus XR 3-Ovoco XR 3Spirit XR 7
12:502FluitenM3RDX3A BIHisola XR 1-Spirit XR 7Effe Serieus XR 3
14:001SpelenM3RDX3A HASpirit XR 6-Effe Serieus XR 3Minerva XR 1
16-jan-2022, De Eeght, Schaijk; Wedstrijdleiding: P.Peters
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
14:102SpelenM3RDX3A AGEffe Serieus XR 3-P.Peters XR 2Smash '83 XR 1
15:202FluitenM2RDX2A-FCSmash '83 XR 1-Effe Serieus XR 2Effe Serieus XR 3
16:302SpelenM3RDX3A FAOvoco XR 3-Effe Serieus XR 3Effe Serieus XR 2
20-feb-2022, Hazelaar, Rosmalen; Wedstrijdleiding: Spirit
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:001FluitenM2Mx2POPlayOff Mx2-PlayOff Mx2Effe Serieus XR 3
10:003FluitenM2Mx2POPlayOff Mx2-PlayOff Mx2Effe Serieus XR 3
11:103SpelenM3RDX3A EAMinerva XR 2-Effe Serieus XR 3PlayOff Mx2
13-mrt-2022, Rusheuvel, Oss; Wedstrijdleiding: Ovoco
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
10:303SpelenM3RDX3A ADEffe Serieus XR 3-Minerva XR 1Ovoco XR 3
12:504SpelenM3RDX3A IASpirit XR 7-Effe Serieus XR 3Minerva XR 2
14:004FluitenM3RDX3A EBMinerva XR 2-Hisola XR 1Effe Serieus XR 3
3-apr-2022, De Eeght, Schaijk; Wedstrijdleiding: P.Peters
AanvangVeldWatPouleWnr.Team A Team BScheids+teller
13:001SpelenM3RDX3A AIEffe Serieus XR 3-Spirit XR 7PlayOff Mx2
14:101FluitenM2Mx2POPlayOff Mx2-PlayOff Mx2Effe Serieus XR 3
15:201SpelenM3RDX3A GAP.Peters XR 2-Effe Serieus XR 3PlayOff Mx2

Iedere wedstrijd bestaat uit 3 sets volgens ralley-point systeem,
iedere set tenminste 25 punten en tenminste 2 punten verschil
P/D- en beslissingswedstrijden: 10 april 2022 in Schaijk.
Uitslagen doorgeven via het digitaal wedstrijdformulier (DWF) of via volleybal.nl.
Zie aldaar ook voor de stand.
Laatste update: 05 October 2021

Voor het beste resultaat bij afdrukken is het aan te raden
gebruik te maken van de PDF-file met team-overzichten.
Open/download PDF-file met Team-overzichten -file met Team-overzichten